Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W MSZCZONOWIE: RELACJE MIĘDZYLUDZKIE A ZDROWIE, 12 GRUDNIA 2018 R.

shutterstock_712961746

Podczas grudniowego spotkania w Klubie Zdrowia w Mszczonowie będziemy mieli możliwość dowiedzieć się, w jaki sposób relacje międzyludzkie oraz zaangażowanie społeczne przyczyniają się do poprawienia długości oraz komfortu naszego życia. Uzmysłowimy sobie jak ważne jest, aby mieć  wokół nas osoby, z którymi utrzymujemy pozytywne emocjonalnie więzi i czujemy się im potrzebni.

Wszystkich zainteresowanych samym wykładem jak również degustacją potraw zdrowej kuchni zapraszamy w  dniu 12 grudnia br. o godz. 17:30 do Klubu Zdrowia, który mieści się w Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 33 w Mszczonowie. Wstęp bezpłatny!

O prelegencie:

Łukasz Romanowski jest absolwentem anglistyki (UŁ) oraz teologii (WSTH). Przez szereg lat pracował naukowo na Uniwersytecie Łódzkim, zajmując się retoryką, homiletyką i literaturoznawstwem. Obecnie jest wykładowcą w Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej w Podkowie Leśnej. Interesuje się teologią, retoryką i psychologią. Wolny czas spędza podróżując, chodząc po górach i wykonując tłumaczenia.

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl