Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W MSZCZONOWIE: „SPOSÓB NA CUKRZYCĘ”, 11 MARCA 2020 R.

cukrzyca

Osoby chorujące na cukrzycę wiedzą, ich choroba ta niesie ze sobą ryzyko powikłań i wymaga wielu wyrzeczeń. Podczas spotkania dowiemy się, jak wprowadzając zdrowe nawyki możemy ustrzec się przed objawami tej choroby lub zmniejszyć ryzyko zachorowania. Warto również poznać czynniki, które zwiększają taką możliwość i starać się ich unikać.

Po wykładzie istnieje możliwość skorzystania z wypożyczalni książek, w tym książek zatytułowanych: „Cukrzyca? To już za mną! Jak prostymi metodami pokonać chorobę i odzyskać kontrolę nad zdrowiem?” oraz „Cukrzyca – leczymy i zapobiegamy. Naturalna pomoc w przywróceniu kontroli nad chorobą”. Będzie również okazja do degustacji zdrowych potraw. Termin spotkania: środa, 11 marca br. o godz. 17.30. Miejsce spotkania: Dom Kultury w Mszczonowie. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

O prelegencie:

Pani Beata Śleszyńska jest pedagogiem, doradcą żywieniowym, instruktorką szkół zdrowego gotowania. Prowadzi wykłady i seminaria o tematyce zdrowotnej. Odbyła szkolenie z zakresu zdrowego stylu życia i odżywiania w Living Springs Lifestyle Center w USA, ukończyła studia na kierunku promocja zdrowia w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi oraz studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest współautorką książki „Kuchnia w trosce o Twoje zdrowie”.

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl