Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W MSZCZONOWIE: ŻYCIE NA KRZEŚLE, CZYLI JAK ZADBAĆ O SWÓJ KRĘGOSŁUP, 13 MARCA 2019 R.

shutterstock_1123967813

Serdecznie zapraszamy na spotkanie do Klubu Zdrowia w Mszczonowie podczas którego dowiemy się, jak zadbać o kręgosłup oraz ogólny stan naszego zdrowia. Wiele osób przebywa w pozycji siedzącej nawet do kilkunastu godzin dziennie. Może to przyczyniać się nie tylko do zwyrodnień bioder i kręgosłupa. Brak ruchu prowadzi również do rozwoju innych powikłań np. chorób układu krążenia, cukrzycy typu 2, wpływa niekorzystnie na narządy rodne u kobiet oraz może powodować przerost gruczołu krokowego u mężczyzn. Siedzący tryb życia ma czasami również wpływ na dolegliwości jelitowe oraz na powstawanie hemoroidów. Możemy jednak wprowadzić pewne nawyki, które poprawią stan naszego zdrowia. Zapraszamy zatem na bardzo praktyczne spotkanie, które poprowadzi Pan Gabriel Chmielewski.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w  dniu 13 marca br. o godz. 17:30 do Klubu Zdrowia w Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 33 w Mszczonowie. Wstęp bezpłatny!

O prelegencie:

Gabriel Chmielewski jest dietetykiem, w tym dietetykiem sportowym, promotorem zdrowia, trenerem osobistym, instruktorem sportu i rekreacji ruchowej m.in. pływania, kulturystyki, kajakarstwa, nowoczesnych form gimnastyki oraz nordic walking. Zdobył mistrzostwo Polski w kajakowych rajdach na orientację. Uprawia triatlon.

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl