Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W OSTRÓDZIE, 2 PAŹDZIERNIKA 2018 R. – JAK ZACHOWAĆ MŁODZIEŃCZY MÓZG DO PÓŹNEJ STAROŚCI?

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane kwestiami zdrowia do naszego Kluby Zdrowia w Ostródzie. W dniu 2 października br. wykład poprowadzi dla nas Pani Monika Anulak, pedagog oraz promotor zdrowia. Podczas spotkania poznamy, co służy dobrej pracy naszego mózgu, a co mu szkodzi. Dowiemy się, jak w prosty sposób można poprawić kondycję mózgu i dzięki temu cieszyć się dobrą jakością naszego życia. Odkryjemy nowe, zaskakujące informacje, jak i przypomnimy sobie już te dobrze znane. Świeżość umysłu może być udziałem każdego – zarówno osób młodych, jak i seniorów.
Wstęp wolny, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Miejsce spotkania: Centrum Użyteczności Publicznej (CUP), ul. Jana III Sobieskiego 9, 14-100 Ostróda.

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl