Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W OSTRÓDZIE, 4 CZERWCA 2019 R. – „NAJWIĘKSZY SKANDAL ZBOŻOWY, A ROLA BŁONNIKA W DIECIE”

chleb
Serdecznie zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Zdrowia zatytułowane: „Największy skandal zbożowy, a rola błonnika w diecie.” Wykład poprowadzi Pani Beata Śleszyńska, która już kilkakrotnie gościła w ostródzkim Klubie. Ostatnio z wykładem dotyczącym chorób tarczycy. Tym razem poruszy zagadnienie „największego skandalu zbożowego”.
Opowie między innymi o tym, czym jest rafinacja zbóż i jak wpływa ona na utratę wartości odżywczych a także błonnika, którego rola we właściwej pracy organizmu jest bardzo istotna.
Po wykładzie nie zabraknie małego „co nieco”, czyli degustacji zdrowych i smacznych potraw wegetariańskich.
O prelegencie:
Pani Beata Śleszyńska jest pedagogiem, doradcą żywieniowym, instruktorką szkół zdrowego gotowania. Prowadzi wykłady i seminaria o tematyce zdrowotnej. Odbyła szkolenie z zakresu zdrowego stylu życia i odżywiania w Living Springs Lifestyle Center w USA, ukończyła studia na kierunku promocja zdrowia w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi oraz studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Współpracuje przy tworzeniu i prowadzeniu internetowego serwisu www.zdrowiezwyboru.pl. Jest współautorką książki „Kuchnia w trosce o Twoje zdrowie”.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH!

4 czerwca /wtorek/ godz. 18.00

Budynek Centrum Użyteczności Publicznej

ul. Jana III Sobieskiego 9, Ostróda

Wstęp wolny!!!

czerwiec klub zdrowia

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl