Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W OSTRÓDZIE, 5 LUTEGO 2019 R. – ZIOŁA I PRZYPRAWY DLA NASZEGO ZDROWIA

herbs-2523119
Serdecznie zapraszamy do naszego Kluby Zdrowia w Ostródzie. W dniu 5 lutego br. wykład poprowadzi dla nas Pani Viktoryia Maximets, promotorka zdrowia i masażystka. Podczas spotkania zatytułowanego „Zioła i przyprawy dla naszego zdrowia” poznamy rośliny zawierające substancje wpływające na nasz metabolizm oraz gatunki lecznicze i przyprawowe, które mogą korzystnie wpłynąć na naszą kondycję fizyczną i psychiczną. W programie będzie również czas na pytania, rozmowy, degustacje smacznych i zdrowych potraw.
Miejsce spotkania: Centrum Użyteczności Publicznej (CUP), Białe Koszary, ul. Jana III Sobieskiego 9, 14-100 Ostróda.
Kontakt i dodatkowe informacje pod numerem tel.: 796 531 777 lub 506 143 131.
Wstęp wolny, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl