Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W OSTRÓDZIE: CUKRZYCA W NATARCIU, 7 MAJA 2019 R.

shutterstock_314092136
Masz cukrzycę lub zastanawiasz się co zrobić, aby nie zachorować? Zapraszamy na wiosenne spotkanie ostródzkiego Klubu Zdrowia!
Temat nadchodzącego spotkania poświęcony będzie zagadnieniom związanym z cukrzycą. Jego gościem będzie dr Włodzimierz Tarasiuk, lekarz internista oraz pasjonat zdrowego stylu życia. Swoją wieloletnią praktykę lekarską prowadzi w Szczytnie. Posiada doświadczenie i rozległą wiedzę, którą potrafi w przystępny sposób przekazać, co też chętnie czyni, angażując się w akcje zdrowotne na terenie całego kraju. W trakcie spotkania przybliży temat zapobiegania cukrzycy oraz walki z tą chorobą cywilizacyjną.

W programie: prelekcja pt. CUKRZYCA W NATARCIU, bezpłatny pomiar ciśnienia krwi i cukru oraz degustacja smacznych i zdrowych potraw wegetariańskich, rekomendowanych również dla osób chorujących na cukrzycę.

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Ostródzie będzie miało miejsce już we WTOREK, 7 maja br. o godzinie 18:00, w Centrum Użyteczności Publicznej (CUP), przy ul. J. Sobieskiego 9, 14-100 Ostróda.
cukrzyca

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl