Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W ŻABIEJ WOLI: SZTUKA POZYTYWNEGO MYŚLENIA, 29 PAŹDZIERNIKA 2019 R.

a

Serdecznie zapraszamy Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz wszystkie osoby zainteresowane tematami zdrowia na kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Żabiej Woli, które poprowadzi Joanna Buczek. W czasie spotkania poznamy cenne wskazówki dotyczące wprowadzenia prostych zmian w naszym stylu życia, które wspomogą nasz zdrowy sposób myślenia. Stan umysłu może mieć duży wpływ na nasze zdrowie. Czasami choroby fizyczne mogą być bezpośrednim skutkiem negatywnych emocji. Gdy martwimy się, czujemy niepokój, niezadowolenie bądź wyrzuty sumienia osłabiamy w ten sposób nasz system immunologiczny. Warto zdawać sobie sprawę z korzyści płynących z pozytywnego myślenia. Prelegentka lubi cytować pozytywne myśli, takie jak ta: ,,Miłe słowa są jak plaster miodu, słodyczą dla duszy i lekarstwem dla ciała”.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 29 października br. o godz. 10:30 w Klubie Zdrowia, który mieści się w Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 27, 96-321 Żabia Wola.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

O prelegencie: Joanna Buczek jest promotorką zdrowego stylu życia oraz pasjonatką kulinarnych eksperymentów. Pani Joanna prowadzi szkoły zdrowego gotowania zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jest organizatorką jednodniowych programów zdrowotnych o nazwie „Wybieram zdrowie.”

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl