Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W ŻYRARDOWIE: AUTOAGRESJA – RÓŻNE OBLICZA TEJ SAMEJ CHOROBY, 17 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

shutterstock_119857855

Szybkie tempo współczesnego życia, kryzys wartości, jak również poczucie bycia niekochanym lub nieakceptowanym mogą powodować zaburzenia emocjonalne, czasami zagrażające naszemu zdrowiu a nawet życiu. Coraz częściej lekarze diagnozują u wielu pacjentów choroby autoimmunologiczne, których przyczyną są dolegliwości ze strony narządów wewnętrznych. Jak zapobiegać chorobom z autoagresji dowiemy się podczas spotkania w Klubie Zdrowia w Żyrardowie z doktor Grażyną Kuczek.

Po wykładzie istnieje możliwość skorzystania z wypożyczalni książek oraz degustacji zdrowych potraw. Termin spotkania: środa, 17 października br. o godz. 17.30. Miejsce spotkania: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, ul. Środkowa 36 w Żyrardowie.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

O prelegencie:

Grazyna-Kuczek

Pani Grażyna Kuczek jest lekarzem medycyny, autorką książek i wielu artykułów, redaktor naczelną kwartalnika „Zdrowie z wyboru”. Jest także wykładowcą oraz konsultantką medycyny naturalnej i zapobiegawczej, jak również lekarzem prowadzącym Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity w Polsce. Odbyła staż i szereg szkoleń z zakresu medycyny zapobiegawczej, zdrowego stylu życia i terapii żywieniem w Stanach Zjednoczonych. Posiada bogate doświadczenie z zakresu profilaktyki zdrowia.

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl