Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W ŻYRARDOWIE: KOMUNIKACJA, CZYLI O JĘZYKU SERCA, 21 LISTOPADA 2018 R.

shutterstock_573808786

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w żyrardowskim Klubie Zdrowia, zatytułowane „Komunikacja, czyli o języku serca”. Słowa tworzą rzeczywistość, dlatego tak ważne jest w jaki sposób ze sobą rozmawiamy. Podczas wykładu będziemy zastanawiać się nad tym, czym jest język serca, jak komunikować się z innymi, nie oceniając ich, ale zauważając ich potrzeby. Jak samemu mówić o swoich potrzebach – a wszystko po to, by podnieść jakość naszej komunikacji z innymi ludźmi, w naszych rodzinach, w pracy; by lepiej czuć się z samym sobą.

Po wykładzie będzie okazja do skorzystania z wypożyczalni książek oraz degustacji zdrowych potraw. Termin spotkania: środa, 21 listopada br. o godz. 17.30. Miejsce spotkania: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, ul. Środkowa 36 w Żyrardowie. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

O prelegencie:

Pani Beata Baron jest wieloletnim nauczycielem i wykładowcą. Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Pedagogicznym UW i uzyskała tytuł doktora nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Bierze aktywny udział w wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach z zakresu wychowania, edukacji oraz pracy z rodziną. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i rodziców. Interesuje się pedagogiką rodziny, zagadnieniami rodzicielstwa oraz aktywnymi metodami kształcenia i wspierania ucznia w procesie edukacji. Prywatnie mama dwóch nastoletnich synów, miłośniczka gór, zwierząt, jazdy na rowerze i książek.

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl