Kluby zdrowia

logo_fundacji

KLUB ZDROWIA W ŻYRARDOWIE: WODA I ZABIEGI HYDROTERAPII, 19 WRZEŚNIA 2018 R.

shutterstock_620322545 popr

Zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Zdrowia w Żyrardowie, które odbędzie się w środę, 19 września br. o godz. 17.30. Temat spotkania nosi tytuł „Woda i zabiegi hydroterapii”. Woda jako główny składnik masy ciała (aż 70 %) ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, który potrzebuje jej do oczyszczania, chłodzenia i zachowania równowagi chemicznej. Woda ma również zastosowanie lecznicze, wykorzystywane w zabiegach hydroterapeutycznych, Prelegentka, pani Daria Gil-Ziędalska, omówi znaczenie wody dla naszego zdrowia oraz zaprezentuje zabiegi hydroterapii, pomocne w leczeniu różnorodnych chorób.

Po wykładzie zapraszamy jak zwykle na degustację oraz skorzystanie z wypożyczalni książek. Miejsce spotkania: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, ul. Środkowa 36 w Żyrardowie.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

O prelegencie:

Daria Gil – Ziędalska jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Udziela się jako promotor zdrowego stylu życia oraz prelegentka programów zdrowotnych i warsztatów kulinarnych organizowanych przez Kluby Zdrowia w Polsce. Organizuje programy zdrowego stylu życia w Hiszpanii, Gwatemali i Hondurasie. Jest także autorką hiszpańskojęzycznej publikacji „La cocina que cuida su salud” oraz jej polskiej wersji „Zdrowie zaczyna się od kuchni”. Jej hobby to śpiew, muzyka, malarstwo i mozaika.

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl