Kluby zdrowia

logo_fundacji

MINIONY WYKŁAD – KLUB ZDROWIA W ŻABIEJ WOLI, 29 marca 2018 r.

DSCF0795

29 marca br. w uroczym i klimatycznym Domu Kultury w Żabiej Woli przy ul. Warszawskiej 27, miało miejsce kolejne spotkanie Klubu Zdrowia dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz wszystkich osób zainteresowanych tematami zdrowia.

Doktor Grażyna Kuczek zaprezentowała swój bardzo ciekawy wykład dotyczący problemów związanych z chorobami serca. Przedstawiła słuchaczom negatywne czynniki wpływające na nasze zdrowie. Jednocześnie wyjaśniła, w jaki sposób zmiana stylu życia i wyeliminowanie złych nawyków może radykalnie wpłynąć na nasze zdrowie. Podczas wykładu prelegentka podała wiele interesujących przykładów z życia osób, które dokonały ważnych i wartościowych zmian. Historie te zachęcają i motywują do uświadomienia sobie, że zdrowie jest w dużej mierze w naszych rękach i w wielkim stopniu zależy od naszych codziennych wyborów. Doktor Kuczek jest lekarzem medycyny, autorką wielu książek o tematyce zdrowotnej oraz konsultantką do spraw medycyny naturalnej i zapobiegawczej. Prowadzi cieszący się popularnością Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART w Polsce.

Podczas mającej miejsce po wykładzie degustacji uczestnicy spotkania mieli okazję spróbować wegańskich przepisów z użyciem serka tofu na domowy majonez oraz pastę jajeczną. Przepisy te są zdrową alternatywą dla ich tradycyjnych wersji.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Zdrowia już w drugiej połowie kwietnia 2018 r. Tym razem nasza prelegentka, Pani Joanna Buczek pokaże nam jak skomponować i samodzielnie wykonać zdrowe i smaczne szejki oraz soki warzywno – owocowe.

DSCF0772

DSCF0795DSCF0800DSCF0803 (2)DSCF0803 (2)DSCF0808 (2)DSCF0811

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl