Kluby zdrowia

logo_fundacji

MINIONY WYKŁAD – KLUB ZDROWIA W ŻYRARDOWIE, 16 maja 2018 r.

IMG_20180516_173942

W dniu  16 maja br. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Żyrardowie. Poświęcone było ono tematyce dotyczącej tarczycy i problemów spowodowanych niewłaściwym poziomem poszczególnych hormonów związanych z jej funkcjonowaniem. Poznaliśmy objawy i przyczyny nadczynności i niedoczynności tarczycy oraz naturalne metody wspomagające właściwe funkcjonowanie tego narządu.

Dbałość o zdrowy tryb życia, odpowiednia dieta, a także unikanie sytuacji stresujących to kilka podstawowych zasad, które należy wprowadzić jako nasze codzienne nawyki w celu profilaktyki oraz wspomagania leczenia chorób związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem tarczycy.

Wykład poprowadziła pani Beata Śleszyńska – promotor zdrowia, doradca żywieniowy, instruktorka szkół zdrowego gotowania.

Podczas pokazu kulinarnego zaprezentowaliśmy wykonanie szejka, czyli wzmacniającego i odżywczego napoju – tym razem na bazie szpinaku, banana, jabłka i pomarańczy. Wiosennym akcentem był pasztet z pokrzywy.

Za miesiąc, w dniu 20 czerwca br. o godzinie 17:30 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Żyrardowie, którego tematem będzie zagadnienie: „Jak poprawić metabolizm?”. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl