Kluby zdrowia

logo_fundacji

ROBERT KUCZEK

Robert Kuczek1
Specjalizacja
Prezes Fundacji Źródła Życia
Telefon
46 857 13 54

Współzałożyciel i prezes zarządu Fundacji Źródła Życia – instytucji założonej w trosce o zdrowie obywateli, prowadzącej drukarnię Alterna, wydawnictwo Źródła Życia (książki o tematyce zdrowotnej), Orion Plus (książki o tematyce duchowej) oraz Źródełko (książki dla dzieci i młodzieży), oraz szeregu programów społecznych zachęcających Polaków do dbania o własne zdrowie i leczenia chorób cywilizacyjnych naturalnymi metodami. Sa to między innymi programy takie jak:

  • program rewitalizacji i edukacji zdrowotnej NEWSTART w formie wczasów zdrowotnych, który jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania chorobom i przywracania zdrowia (www.newstart.pl),

  • sieć KLUBÓW ZDROWIA, które zrzeszają mieszkańców różnych miast i miejscowości pragnących pogłębić swoją wiedzę o zdrowiu i stosowaniu probiotechnologii.

  • odbywające się w miejscach publicznych mobilne wystawy edukacyjno-diagnostyczne EXPO ZDROWIE (www.expozdrowie.pl),

  • wydawanie publikacji książkowych poświęconych zagadnieniom zdrowia, w tym w szczególności kilku pozycji książkowych na temat efektywnych mikroorganizmów (www.fzz.pl),

  • wydawanie kwartalnika ZDROWIE Z WYBORU podkreślającego zdrowie jako rezultat świadomie podejmowanych decyzji opartych na fachowej wiedzy.

Robert Kuczek jest nieuleczalnym wizjonerem – jego ulubione zajęcie to poszukiwanie nowych sposobów rozwoju działań zdrowotnych oraz przenoszenie sprawdzonych w innych krajach na grunt Polski (m. in. program Expo Zdrowie).

Marzy o wolnym czasie, by dokończyć rozpoczęte dawno temu pisanie książki o niezwykłej historii prowadzonej przez niego Fundacji. Największym jego szczęściem jest żona Anna oraz dwie piękne córeczki.

© Copyright 2014 - Realizacja: Go3.pl